Inspiracje - Trzy domki itd.

czwartek, października 27, 2016

Zdjęcie pochodzi z blogu keltainen talo rannalla

Chętnie oglądam inne blogi. Bardzo często zdarza się, że odnajduję w nich inspiracje dla siebie. Najczęściej są to blogi o kolekcjach porcelany i innych przedmiotów, ale także lubię oglądać projekty wnętrz i te profesjonalne, ale także - a może przede wszystkim - takie wykonane samodzielnie. 

Moim ulubionym blogiem wnętrzarskim jest House of Turquoise, w którym oglądam wnętrza zupełnie inne od tych jakie znamy z polskich realiów. Jednak wiele z nich byłoby spełnieniem moich marzeń o urządzeniu swojego mieszkania. No cóż, moim gościom by się nie nudziło. 

Dzisiaj jednak zapraszam Was do obejrzenia inspiracji na blogu, który oglądam od niedawna. To blog fińskiej projektantki wnętrz - nazywa się keltainen talo rannalla
Projektantka pokazuje w ostatnim z postów "trzy domki" skandynawskie z ich charakterystycznym umeblowaniem i wyposażeniem. Z jednej strony podobne, a jednak pięknie się różnią. Lubię takie małe domki...

Zdjęcie pochodzi z blogu keltainen talo rannalla

A że ostatnio jesteśmy na etapie urządzania poddasza, to ostatnie zdjęcie chyba nikogo nie zdziwi.


Zdjęcie pochodzi z blogu keltainen talo rannalla

Poprzedni post tej samej autorki pokazuje trzy inne wnętrza domów - przyznam, że w nich poczułam się jak "u siebie". Dzisiejsze tytułowe zdjęcie mojego postu pochodzi właśnie z tego tematu. Połączenie nowoczesności z kolorowymi dodatkami, zbieractwem - eklektyzm, kolekcje i design. Ostatnie z prezentowanych wnętrz domu podoba mi się najbardziej. 


Zdjęcia pochodzą z blogu keltainen talo rannalla


Pewnie to z powodu turkusowego koloru. ;)
A tak serio to - odważne połączenia z poczuciem humoru i dystansem, sprawiają, że wnętrza są oswojone. 


Zobacz także

1 komentarze